O nas>Nowości>Urządzenie załączające RFSAI-62B – Twoja przedłużona ręka

Urządzenie załączające RFSAI-62B – Twoja przedłużona ręka

W każdym domu lub biurze znajduje się masa urządzeń zdalnie sterowanych, ale niewielu z nas zdalnie steruje podstawowymi urządzeniami takimi jak np. oświetlenie. A rozwiązanie jest takie proste. 

Przedstawiamy urządzanie załączające RFSAI-62B z 2 niezależnymi kanałami w kompaktowym wykonaniu BOX o rozmiarach zaledwie 49x49 mm, które po prostu zainstalujesz w puszce instalacyjnej pod istniejące wyłączniki. 

Wyłączniki te w prosty sposób przekształcisz na zdalnie sterowane, w celu zapewnienia wyższego komfortu. To pozwoli na włączanie oraz wyłączanie oświetlenia jak również urządzeń AGD z istniejących wyłączników lub równocześnie wygodnie z breloka (RF-Key), z pilota RF (RF-Pilot) lub ze smartfona lub tabletu dzięki inteligentnej centralce RF. 

Bezprzewodowy system iNELS RF opracowany przez firmę ELKO EP jest dzięki swej modułowości gotowy do spełnienia każdej wizji inteligentnego sterowania oraz zarządzania domem, lub dużymi budynkami. Do sterowania oświetleniem możesz dodać zdalne sterowanie ogrzewaniem, gniazdami, żaluzjami, wentylatorami sufitowymi, kamerami, praktycznie sterowanie czymkolwiek, czego sobie zażyczysz.  

Charakterystyka wybranych właściwości urządzenia załączającego RFSAI-62B

  • Urządzenie załączające z 2 kanałami wyjściowymi służy do sterowania urządzeniami oraz oświetleniem, Do zacisków wewnętrznych można podłączyć 2 istniejące przyciski w elektroinstalacji.
  • Wykonanie BOX pozwala na montaż bezpośrednio w puszce instalacyjnej, w suficie lub pokrywie sterowanego urządzenia.
  • Pozwala na podłączenie obciążenia załączanego 2x 8A (2x 2 000 W).
  • Funkcje: przycisk, przekaźnik impulsowy, funkcje czasu – opóźniony rozruch lub powrót w zakresie 2 s – 60 min. Do każdego przekaźnika na wyjściu można przypisać dowolną funkcję.
  • Każde z wyjść może być sterowane do 12/12 kanałami (1 kanał reprezentuje 1 przycisk na sterowniku).
  • Możliwość ustawienia stanu pamięci na wypadek zaniku prądu.
  • Urządzenia można łączyć z czujnikami, sterownikami lub urządzeniami systemowymi iNELS RF Control.

Więcej informacji o urządzeniu załączającym RFSAI-62B oraz dane techniczne znajdziesz w katalogu produktów.

 

 

 
ELKO EP Poland, sp. z o. o., ul. Motelowa 21, 43-400 CIESZYN, Polska