O nas>Nowości>Sezamie, otwórz bramę, rozwiń markizy i wyciągnij rolety

Sezamie, otwórz bramę, rozwiń markizy i wyciągnij rolety

Podobnie jak w bajce z Tysiąca i Jednej Nocy, możesz i Ty sterować wrotami garażowymi, bramami, szlabanami, jak również markizami, roletami czy żaluzjami zewnętrznymi. Dzięki miniaturowemu pudełku, zawierającemu bezprzewodowe urządzenie załączające RFJA-32, zyskujesz nowy wygodny sposób sterowania, oszczędzając równocześnie sporo wysiłku przy rekonstrukcjach, remontach domu lub biura.

Ulepszone urządzenie zaprojektowane i produkowane przez firmę ELKO EP pozwala na sterowanie istniejącymi urządzeniami (bramy, wrota, szlabany, markizy, rolety, żaluzje…) z istniejących przycisków i wyłączników, lub po nowemu zdalnie, na przykład komfortowo z kanapy lub z samochodu w drodze do domu lub pracy.

Nadto nie jesteś zależny od jednego pilota, możesz je kupić dla wszystkich członków rodziny lub pracowników. W ten oto prosty sposób możesz dodać na przykład wyłączniki do sterowania otwieraniem bramy wjazdowej lub wrót garażowych np. do korytarza lub w kierunku recepcji w pracy.

Dzięki prostej integracji urządzenia RFJA-32 z istniejącymi wyłącznikami, może oryginalna obsługa pozostać bez zmian, co oznacza, że nawet Twoja babcia nie będzie musiała się bać rozwinąć markizę lub ustawić żaluzje. W tym samym czasie Ty możesz sterować tymi samymi urządzeniami z breloka (RF-Key) lub pilotem (RF-Pilot).

Ponieważ system iNELS jest w pełni zmienny oraz elastyczny, możesz nim sterować bez problemu z aplikacji w smartfonie, ze smart TV lub nawet z zegarka Samsung S3, wszystko dzięki inteligentnej centralce (eLAN-RF-003).

Bezprzewodowe urządzenie załączające RFJA-32 może w prosty sposób i niedrogo stać się częścią Twojego nowego domu inteligentnego.

Więcej informacji oraz dane techniczne znajdziesz w katalogu produktów.

 
ELKO EP Poland, sp. z o. o., ul. Motelowa 21, 43-400 CIESZYN, Polska