O nas>Nowości>Nie lekceważ ogrzewania przeciwoblodzeniowego rynien oraz dachu zimą

Nie lekceważ ogrzewania przeciwoblodzeniowego rynien oraz dachu zimą

Zimą podczas snu straszą cię koszmary w postaci sopli zwisających z okapów lub dachów, lub sny o grubiej warstwie śniegu pokrywającej krajobraz, przekształcając go w białe królestwo, z którego jednak cieszą się tylko dzieci, myśląc o sankach. Białe Coś sypiące się z nieba za kołnierz, tworzące zaspy, przez które nie można wydostać się z domu. 

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe rynien oraz podjazdów jest w stanie zaoszczędzić sporo wysiłku oraz czasu. Ale w przypadku nieefektywnego oraz nadmiernego korzystania może być bardzo kosztowne. Uwaga! W przypadku nieregulowane ogrzewania rynien oraz dachu, tylko załączanego, możesz przez wiele dni niepotrzebnie ogrzewać powietrze. Statystyki potwierdzają, że efektywne ogrzewanie nie powinno zajmować więcej niż 500 godz. rocznie. O ile z powodu nieefektywnej regulacji ogrzewasz przez 1000 godz., to przy poborze mocy 30W na metr oraz długości przewodów 50 m, zużyjesz zupełnie niepotrzebnie ok. PLN 620.

Wychowaj swój system ogrzewania

Im większy dom, tym bardziej czasochłonne są zmartwienia z nim związane. Czas, który mógłbyś przyjemniej spędzić z rodziną, lub poświęcić go na hobby, sport … Skończ raz na zawsze z odśnieżaniem rynien, lub siłownią o nazwie Sprzątanie śniegu z podjazdu! Wybierz termostat TER-3A, który efektywnie będzie regulował ogrzewanie. Załączy tylko wtedy, kiedy będzie to naprawdę konieczne. Termostaty nadają się do instalacji klasycznych, jak również do bezprzewodowych. Zakup termostatu TER-3A oraz czujników temperatury z serii TZ zautomatyzuje ogrzewanie rynien, dachu oraz podjazdu, i nie pozwoli systemowi ogrzewania na nieefektywne działanie. W połączeniu z innymi czujnikami regulacja może być jeszcze bardziej wydajna. 

Jesteśmy świadomi faktu, że chodzi o temat fachowy, dlatego prosimy o kontakt! Bardzo chętnie wytłumaczymy działanie systemu oraz jego uruchomienie. Skontaktuj się z nami. Pod numerem 785 431 024 lub wyślij email pod adres oferty@elkoep.pl.

Sprawdź również: Seria termostatów TER-3 pozwala na wykorzystanie w każdych warunkach (link).

 
ELKO EP Poland, sp. z o. o., ul. Motelowa 21, 43-400 CIESZYN, Polska