O nas>Nowości>ELEC EXPO 2019

ELEC EXPO 2019

Czeska superjakość zostanie zaprezentowana w Maroku

Tematy targów: elektrotechnika, automatyka przemysłowa, energia, oświetlenie

Marokańska Krajowa Federacja Energii Elektrycznej, elektroniki i odnawialnych źródeł energii (FENELEC) organizuje w dniach od 30 października do 2 listopada 2019 na terenie wystawowym w Casablance trzy międzynarodowe targi:

  • 13. Edycja Elec Expo – elektryczność, oświetlenie, elektrotechnika i automatyka przemysłowa
  • 8 edycja EneR Event – odnawialne źródła i efektywność energetyczna
  • 7 edycja Tronica Expo – Międzynarodowe targi części elektronicznych

Jest to największe wydarzenie międzynarodowe w Maroku poświęcone energii, źródłom odnawialnym, elektrotechnice i automatyce przemysłowej. 

Spółka ELKO EP będzie jedną z niewielu czeskich firm w Maroku, która zaprezentuje swoją ofertę modułowych urządzeń elektronicznych, a także inteligentnych rozwiązań produkowanych pod własną marką iNELS. Eksperci mogą oczekiwać szerokiej gamy urządzeń do instalacji magistralowych i bezprzewodowych, IoT dla inteligentnych miast lub rolnictwa, kompleksowych rozwiązań dla istniejących i nowo budowanych hoteli, lub nieustannie ulepszanych aplikacji. 

Produkty oraz rozwiązania ELKO EP znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w automatyce biurowej i przemysłowej. ELKO EP jest jednym ze światowych liderów w systemach zarządzania budynkami (Building Management System). Oferuje rozwiązania do zarządzania budynkami dowolnej wielkości, takimi jak hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowe, szpitale, hotele, a nawet lotniska.

 
ELKO EP Poland, sp. z o. o., ul. Motelowa 21, 43-400 CIESZYN, Polska