O nas>Nowości>A co było latem, pyta zima

A co było latem, pyta zima

Podczas nieznośnych upałów modlimy się o deszcz, świeże powietrze oraz nieznaczne ochłodzenie. Nawet nie zwrócimy uwagi, kiedy pojawi się zupełnie odwrotna pogoda. A kiedy zima zapyta, jak przygotowywałeś się na mnie latem, możesz jej śmiało powiedzieć, że rozpocząłeś zabawę ze sprytną instalacją iNELS.

Zima może być przyjemniejsza dzięki inteligentnym technologiom na wiele sposobów. I nie ma znaczenia, czy chodzi o dom rodzinny, daczę lub obiekt komercyjny. Wszędzie prószy śnieg, marznie, z czego wynika konieczność ogrzewania. Zaoszczędzić możesz zarówno sporo nerwów, jak i czasu i pieniędzy.

Ogrzewane podjazdy oraz rynny

Masy śniegu, które regularnie zasypują okolicę, stają się piekłem, zarówno na dachach, jak i na podjazdach. Może posiadasz już ich ogrzewanie, ale niemniej ważne jest sterowanie nimi, który możesz zautomatyzować. 

Niedoceniana regulacja ogrzewania

Z badań przeprowadzonych w marcu wynika, że 1/4 gospodarstw domowych ogranicza swoje wydatki z powodu ogrzewania.

Aż 39% gospodarstw domowych stwierdziło, że z powodu wysokich kosztów ogrzewania, nie ogrzewa części mieszkań lub domów zimą, zgodnie z swoimi wymogami. Innym częstym problemem jest przegrzewanie. Skuteczne sterowanie ogrzewaniem pozwala zaoszczędzić do 1/3 kosztów! 

Czy to zima, czy to mróz, bezprzewodowo grzej i już

Kiedy Pani Zima rozpocznie swą włądzę, na pewno docenisz pomoc przy ogrzewaniu. Ciepłem w twoim domu, daczy lub dowolnym obiekcie, zaopiekują się nasze urządzenia oraz aplikacja iNELS Home Control, dzięki której zdalnie sterujesz ogrzewaniem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Oprócz ogrzewania bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Obojętne czy chodzi o daczę, dom lub biura, zawsze warto nie pozostawić nic przypadkowi. Jak możesz zdalnie komunikować oraz sterować swoimi obiektami? Odpowiedzią na to pytanie jest nasz wielofunkcyjny GSM komunikator.

ELKO EP – to instalacje elektryczne, które myślą i oszczędzają dla Ciebie! Sprawdź na nasze pozostałe inteligentne rozwiązania.

 
ELKO EP Poland, sp. z o. o., ul. Motelowa 21, 43-400 CIESZYN, Polska