O nas>Certyfikacja i nagrody

Wyróżnienie dla RF Touch - ZŁOTY AMPER

Grandiozní ocenění pro RF Touch - ZLATÝ AMPER

Na międzynarodowych targach Amper otrzymaliśmy dnia 29. 3. 2011 największe wyróżnienie - cenę "ZLATÝ AMPER". I to za produkt RF TOUCH - bezprzewodową dotykową jednostkę sterującą, która jest nie tylko praktyczna, ale i wyglądem bardzo udana. Bardzo jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie, fachowcom i barzo oczekujemy jakie wrażenie zrobi bezpośrednio na użytkownikach systemu. W ramach wyróżnienia Złotego Ampera było również wyróżnienie od Czeskomorawskiej asocjacji elektrotechników. Z radością otrzymaliśmy również wyróżnienie za ten sam produkt.

Wyróżnienie GRAND PRIX dla iNELS Multimedia

Čestné uznání GRAND PRIX pro iNELS Multimedia

Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że nasze lata pracy w rozwoju nowoczesnego systemu do kompleksowej kontroli domu poprzez TV - INELS Multimedia - zostało docenione nie tylko od samych klientów, ale także od profesjonalnych jurorów na targach Electron 2011 i Honorowe Grand Prix w konkursie na najlepszy produkt.

Uznanie Technology Fast 50

Ocenění Technology Fast 50

Nasza firma ELKO EP zdobyła w siódmym roku na 27. miejscu z 500 firm nominowanych w Europie Środkowej, z firm zlokalizowanych w pierwszych 26 miejscach, głównie zajmujących się technologiami IT.

Program Central European Technology Fast 50 to jedyna impreza, którą tworzy ranking firm technologicznych działających w Europie Środkowej wg wzrostu swoich przychodów w ciągu pięciu lat.

Uzyskane nagrody AMPER 2011

Innowacja Roku 2011
Czeskomorawska asocjacja elektrotechników 2011
Nagroda Zlatý Amper 2011

Złoty produkt - SMR, ELEKTROTECHNIKA 1999

Super-wielofunkcyjny przekaźnik SMR uzyskał na targach Elektrotechnika 99 - Ostrava nagrodę "Złoty produkt" (w automatyzacji).

 
ELKO EP Poland, sp. z o. o., ul. Motelowa 21, 43-400 CIESZYN, Polska